piwnsp

 

kalen_b

 

planl_b1

podre 2014

logo-RGBm

 

Współpracujemy z:

Reklama
Reklama

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 196.216.2.130:43 (Connection timed out) in /administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038
Montaż słowno - muzyczny "Jan Paweł II - Papież Rodziny"

JPII_2W środę, 17 października 2012 r. w naszej szkole uczczono XII Dzień Papieski. Uczniowie klas od III do VI przedstawili Braci Szkolnej  montaż słowno - muzyczny pod nazwą "Jan Paweł II - Papież Rodziny". Dzień Papieski obchodzony jest od 2001 roku i jest okazją do przypominania sobie wszystkiego, o czym Jan Paweł II mówił, gdy był wśród nas. Tegoroczne hasło Dnia Papieskiego miało nam przypomnieć błogosławionego następcę świętego Piotra jako wielkiego przyjaciela wszystkich rodzin.

W nauczaniu Jana Pawła II, problematyka rodziny zajmowała istotne miejsce. Papież sam chętnie powracał myślami do własnego domu rodzinnego, a także przypominał wiernym, jak ważna jest ta pierwsza wspólnota, w której każdy z nas przyszedł  na świat. Uczniowie przypomnieli naukę Ojca Świętego o rodzinie. Zaśpiewali również kilka utworów o tematyce rodzinnej. Montaż ten wcześniej usłyszeli wierni podczas niedzielnej Mszy Świętej, 14 październiak w naszym kościele w Olszewce.

 

Wyszukiwanie na stronie

Tłumaczenie

Polish Czech English German Ukrainian

logo-rp

kort_t

pole_g

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Gościliśmy:


wizyt dzisiaj:5
wizyt wczoraj:21
wizyt wszystkich:55669